USTA MÜHENDİSLİK ANKARA
ENGELLİ ARACI APARAT SÖKME VE ARAÇ PROJE FİRMASI ANKARA USTA MÜHENDİSLİK 05323118894

ENGELLİ ARACINDA APARAT TERTİBATI SÖKÜM ARAÇ PROJESİ ANKARA BU KONUDA YETERİNCE DETAYLI BİR AÇIKLAMA

  •  ÖZEL TERTİBATLI  ENGELLİ ARACININ «⇔»ENGELLİ ARACINDA APARAT TERTİBATI SÖKÜM ARAÇ PROJESİ ANKARA
  • BU KONUDA YETERİNCE DETAYLI BİR AÇIKLAMA ARAÇLARIN
    “…. (10) Satış veya devir sırasında mevcut teknik özellikleri nedeniyle alıcı tarafından hukuki veya fiili nedenlerle kullanılması mümkün olmayan
  • özel tertibatlı engelli aracı, «⇔»ENGELLİ ARACINDA APARAT TERTİBATI SÖKÜM ARAÇ PROJESİ ANKARAHÜKMÜ YER ALMAKTADIR. BU HÜKÜM UYARINCA ÖZEL TERTİBATLI BİR ARACI APARAT SÖKME PROJESİ OLMADAN DİREKT SATMAK İSTEDİĞİNİZDEN TRAFİKTEN ÇEKİLEREK SATIŞ YAPILABİLİR. ANCAK ARACI ALMAK İSTEYEN MÜŞTERİLER GENELLİKLE BU ÇEKME BELGELİ SATIŞA YANAŞMAMAKTADIR. PEKİ NE YAPMAMIZ LAZIM?

    ÖNCELİKLE BİR MAKİNE MÜHENDİSİNE SİZE ARAÇ TESLİM EDİLİRKEN VERİLEN “ARAÇ UYGUNLUK BELGESİ” İLE GİDİP BİR APARAT SÖKME PROJESİ HAZIRLATMALI VE APARAT SÖKME HİZMET FATURASI KESİLMELİDİR.
    DAHA SONRA APARATINI SÖKTÜĞÜNÜZ ARAÇ İLE TSE ARAÇ KONTROL MERKEZİNDEN USTA MÜHENDİSLİK ONAYLADIĞI GEREKİYOR. BUNU GENELLİKLE APARAT SÖKTÜĞÜNÜZ YER ALIYOR.  BURADAN ONAYLATTIĞIMIZ EVRAK VE APARAT SÖKME FATURASI İLE NOTERE GİTMENİZ GEREKİYOR.

  • APARAT SÖKÜM İÇİNDE  USTA MÜHENDİSLİKNOTERE GİDERKEN DİKKAT ETMENİZ GEREKEN BİR HUSUSTA ARAÇTA GEÇERLİ BİR TRAFİK SİGORTASI OLMASI VE ARAÇ ÜZERİNDE HERHANGİ BİR İPOTEK REHİN KISITLAMA OLMAMASI GEREKİYOR